Kawy

Kawy w Naszej ofercie są wysublimowane i niepowtarzalne.

Są to tak zwane kawy kraftowe, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

Nie są produktami, które spotkać można na półkach supermarketów, gdyż nie powstają na masową skalę.

Tutaj liczy się jakość, a nie ilość.

Pytanie:

Co to jest kawa?

Odpowiedź:

Kawa to napój, niektórzy twierdzą, iż to "napój bogów", który oryginalnie przywędrował z Etiopii. Jedna z najbardziej popularnych używek oraz najbardziej popularne źródło pobudzającej kofeiny.

Napój otrzymuje się z ziaren kawowca, które poddane zostają wypaleniu, a sposób wypalenia tzn. czas i moc palenia ziaren, oczywiście poza rodzajem ziaren wpływa na ich smak i aromat. Dlatego, na przykład kawa pochodząca z Brazylii wypalona w dwóch różnych palarniach będzie smakowała odmiennie.

Pytanie:

Co to jest kawa kraftowa?:

Odpowiedź:

To kawy wypalane na małą skalę, charakteryzujące się bardzo wysoką jakością.

Pytanie:

Co wyróżnia Nasze kawy na tle innych?:

Odpowiedź:

Nasz sklep stacjonarny na polskim rynku jest od 1986 roku, więc ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło na ścisłą selekcję tylko tych palarni, które w proces tworzenia kawy wkładają pasję oraz zaangażowanie, a to przekłada się na jakość. 

Nasze kawy smakowe, czyli tak zwane aromatyzowane, wypalane są na bazie 100% Arabic najlepszych kaw, a aromaty naturalnego pochodzenia. Dodatkowo aromatyzowanie ma miejsce w trakcie wypalania, a to kolosalnie przekłada się na jakość uzyskanego ziarna.

Ponad to, każdy kto spróbuje Naszych kaw, nie będzie chciał już pić innych. Jakość mówi sama za siebie

Pytanie:

Jakie kawy posiadacie w swojej ofercie?:

Odpowiedź:

Oczywiście poza kawami kraftowymi, czyli sprzedawanymi na wagę w postaci kaw czystych oraz smakowych, posiadamy również kawy paczkowane.

I tutaj znajdą Państwo kawy, których na półkach z artykułami spożywczymi próżno szukać. Przede wszystkim są to kawy w przeważającej ilości włoskie, oryginalne. Najczęściej wypalane i paczkowane we Włoszech, a konkretnie  Rzymie, takich firm jak Parana czy Lucaffe. Włosi słyną ze swoich kaw, a my posiadamy najlepsze ich wydanie jakie można dostać na polskim rynku.

Oczywiście klejnotem koronnym są Nasze kawy: Kawa Dukat oraz Dukat PREMIUM, które nie mają sobie równych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium