Herbaty białe na wagę

Choć w naszych domach głównie pojawia się czarna herbata, to coraz częściej skłaniamy się ku jej białej odmianie, która w przeszłości była oznaką luksusu oraz przywilejem osób wywodzących się z wyższych sfer. Powstaje ona z młodych, wiosennych liści oraz pąków krzewów herbacianych, które następnie ulegają suszeniu. Nie są one jednak w żadnym stopniu poddawane obróbce przemysłowej. Do zaparzenia spotykamy je w naturalnej formie, gdyż nie poddaje się ich także procesowi fermentacji, a także nie tnie dla uzyskania lepszego efektu pod względem wizualnym. Jeżeli szukasz odpowiedniej kompozycji herbaty białej dla siebie, to koniecznie musisz zapoznać się z naszym asortymentem, gdyż przygotowaliśmy szereg wspaniałych propozycji, z których po prostu grzechem byłoby nie skorzystać!

Biała herbata na wagę, czyli odrobina luksusu w Twoim domu

Obecnie ta odmiana herbaty stała się dostępna dla każdego, dzięki czemu możemy cieszyć się jej obecnością w naszych domach. Co interesujące, mimo swojej nazwy, po zaparzeniu napar nie przyjmuje barwy białej, a jasnożółtą. Za co cenimy więc ten gorący napój? Przede wszystkim za wyjątkowy, subtelny smak, a także przepiękny aromat. Warto również wspomnieć, że w związku z tym, iż młode liście i pąki krzewów nie są sztucznie przetwarzane, zachowują wiele składników odżywczych m.in. witaminę C czy też polifenole. Te organiczne związki chemiczne zatrzymują oznaki starzenia się poprzez ochronę przed wolnymi rodnikami. Z tego też względu ten biały napar często określa się mianem „eliksiru młodości”.

Herbata biała na wagę w ofercie sklepu Dukat!

Jeżeli chcesz cieszyć się wyjątkowym i unikalnym smakiem oraz aromatem białej herbaty koniecznie wybierz jedną z przygotowanych specjalnie dla Ciebie kompozycji. Proponujemy zwłaszcza Królewską Perłę z Jaśminem, gdyż jest to mieszanka, której nie uświadczysz w żadnym innym miejscu, bowiem została przygotowana wyłącznie na potrzeby naszego sklepu internetowego. Ponadto polecamy kompozycje Królewskiej Perły z Różą, White Long Zhu czy też młode liście i pąki czerwonej róży. Wszystkie nasze produkty pakowane są w transparentne opakowania przeznaczone do kontaktu z żywnością, dlatego nie musisz przejmować się o ich jakość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium